O mnie, czyli o autorze-Michał Łęcicki

Cześć, cieszę się, że tutaj zajrzałeś 🙂 Stworzyłem tutaj taką naprawdę krótką notkę o autorze, bo nie chcę Cię zanudzić życiorysem.

Michał Łęcicki

Autor Słowo z obrazka

To może…

Zacznijmy od faktu, że już jestem dorosły. Poniekąd jest to fajne, ale też nie do końca. Może nie jest to wielkie odkrycie, ale jeszcze chodzę do szkoły. Z tą różnicą, że nie do liceum ale technikum. Uważam ten wybór za jeden z najbardziej trafnych w moim życiu. Czemu?

  • Ja tłumaczę sobie to tak: Do liceum chodzi się rok krócej ale po tej szkole stajesz ponownie przed wyborem ,,Co ja chcę w życiu robić ?„. I pozostaje Ci wziąć dokument z wynikami matur i udać się na kolejne 5 lat w celu studiowania konkretnej dziedziny.
  • Natomiast technikum dzięki temu, że jest rok dłuższe to po jego ukończeniu oraz zdaniu kwalifikacji mam zawód.
  • Myślę perspektywicznie i wiem, że nie uczę się tutaj wszystkiego i niczego ale zagadnień praktycznych, które sprawiają, że po skończeniu szkoły dumny mogę pokazać swoje kwalifikacje pracodawcy.
  • Jestem informatykiem, jeśli  mnie nigdy nie widziałeś/aś to pewnie wydaje Ci się to dziwne. No bo, ale jak to? Informatyk, ten co naprawia komputery pisze poezję? Albo jeszcze lepiej, koduje ją?

Chciałbym, żebyś wiedział drogi czytelniku, że oprócz mojej pasji jaką  jest informatyka mam kilka innych hobby.

Ciekawi mnie:

->Copywriting– czyli umiejętność pisania ofert sprzedażowych dla innych oraz tekstów na stronę.

->Fotografia– nie, nie mam lustrzanki, w tym aspekcie raczej po prostu podziwiam czyjeś dzieła, a najbardziej lubię martwą naturę w ujęciu makro.

->Książki– O ile sam czytam naprawdę mało, to gdy już wezmę książkę do ręki to nie chcę jej odkładać.

Z moich zainteresowań to tyle, aczkolwiek dobrze by było się przedstawić:

Michał Łęcicki. Człowiek z ambicjami, zapałem i chęcią do osiągnięcia czegoś więcej.

Jeśli masz jakieś pytania do zapraszam do sekcji komentarzy, albo skorzystania z opcji kontaktu.

Pamiętaj, dla mnie nie liczy się to ile lajków masz pod profilowym, ani to ilu ludzi kliknęło follow na Instagramie. Masz pomysł na współpracę ? Pisz, odpisuję na każdą propozycję.

 

Zapraszam na Fanpage:

https://www.facebook.com/slowozobrazka/